Wiemy że przecież ciągle robimy sobie zdjęcia. Mamy coraz fajniejsze telefony, a w tych telefonach setki zdjęć, bo przecież te telefony mają coraz fajniejsze aparaty.

Ile macie takich zdjęć, które nadają się do ramki? Ile macie takich zdjęć, na których widać całe Wasze sylwetki? Wreszcie, ile macie fajnych zdjęć solo, zrobionych przez drugą połówkę, ale jak mało macie dobrych zdjęć razem, bo zwyczajnie nie ma ich kto ich zrobić? I tu z pomocą przychodzimy my oferując sesje w studio.

Fotografia studyjna jest szczególnym rodzajem fotografii. Pragniemy utrwalać głębię doznań, piękno uczuć, niepowtarzalność zdarzeń, magię rodzinnych więzi. Po to aby za rok, za dziesięć i więcej lat wzbudzić tamto wzruszenie, przywołać tamte wspomnienia. Bo życie to dar tak samo jak fotografia, która te wszystkie chwile może uczynić wiecznymi.

Sesja dziecięca to fantastyczne narzędzie, które pozwala zatrzymać chwile i uczynić je nieprzemijalnymi. Tych kilka niepozornych obrazów będzie czymś, do czego będziecie wracać do końca Waszego życia.

Sesja portretowa jest świetną okazją do uchwycenia ważnych momentów w życiu np zmiana wyglądu, awans w pracy, urodziny. Fotografia portretowa jest także świetnym pomysłem na prezent dla bliskich osób.

Slide background

Demo 2020

Studio fotograficzne Szczecinek

Slide background

Rozbieg

Studio fotograficzne Szczecinek

 

 

Miastem, w którym mieści się nasze studio fotografii jest Szczecinek. W ramach fotografii studyjnej oferujemy fotografię tematyczną na dedykowanych tłach fotograficznych:

Szczegóły dotyczące foto-ścianek: Zobacz tutaj!

Zapraszamy do naszego studia w Szczecinku przy ul. Kościuszki 22. Zobacz tutaj!