Otrzymujemy mnóstwo pytań, komentarzy, opinii dotyczących naszej pracy, dlaczego i po co.... W poniższych artykułach postaramy się przybliżyć Państwu nasze osoby, podzielić się opiniami klientów, odpowiedzieć na wiele pytań oraz przedstawić zakres usług oraz produkty, jakie oferujemy. Zachęcamy, szczególnie przyszłe Młode Pary, do skorzystania z naszych posezonowych promocji.

Foto-CHROMińscy - fotograf i kamerzysta, aparat i kamera, cichy szelest oglądanych zdjęć i pełen dźwięków materiał filmowy. Tandem w życiu duet w pracy. Inspiruje nas patrzenie, myślenie obrazami. Fotografia i videofilmowanie jest naszym sposobem na życie. Jesteśmy przekonani, że zdjęcia to więcej niż słowa. Wierzymy w siłę i magię obrazów zapisanych na taśmie filmowej.

Otrzymujemy od Państwa liczne pytania, na które staramy się odpowiadać w sposób jak najbardziej rzeczowy i szczegółowy, zaczynając od sprzętu a na poradach skończywszy.

...czyli minimum naszych słów, maksimum Waszych! Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy! To najlepsza forma reklamy nas samych jak i pozytywny bodziec do dalszego rozwoju!
Zamieszczone poniżej opinie są wypowiedziami naszych klientów z zachowaniem oryginalnej pisowni.

>>>>> PROMOCJE, GRATISY <<<<<

Realizacje foto i video skierowane są zarówno do organizatorów imprez (np.: wydarzenia sportowe, muzyczne), jak i do osób prywatnych poszukujących ekipy foto-video na wydarzenia okolicznościowe:

Fotościanka to przenośne studio fotograficzne, gdzie na tle fotograficznym zdjęcia robi fotograf (a nie automat).

Kontakt z nami

Tel: (+48) 604 583 715

Tel: (+48) 607 233 399

Email: napisz do nas
Website:www.foto-chrom.pl