Otrzymujemy mnóstwo pytań, komentarzy, opinii dotyczących naszej pracy, dlaczego i po co.... W poniższych artykułach postaramy się przybliżyć Państwu nasze osoby, podzielić się opiniami klientów, odpowiedzieć na wiele pytań oraz przedstawić zakres usług oraz produkty, jakie oferujemy. Zachęcamy, szczególnie przyszłe Młode Pary, do skorzystania z naszych posezonowych promocji.

Foto-CHROMińscy - fotograf i kamerzysta, aparat i kamera, cichy szelest oglądanych zdjęć i pełen dźwięków materiał filmowy. Tandem w życiu duet w pracy. Inspiruje nas patrzenie, myślenie obrazami. Fotografia i videofilmowanie jest naszym sposobem na życie. Jesteśmy przekonani, że zdjęcia to więcej niż słowa. Wierzymy w siłę i magię obrazów zapisanych na taśmie filmowej.

>>>>> PROMOCJE, GRATISY <<<<<

...czyli minimum naszych słów, maksimum Waszych! Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy! To najlepsza forma reklamy nas samych jak i pozytywny bodziec do dalszego rozwoju!
Zamieszczone poniżej opinie są wypowiedziami naszych klientów z zachowaniem oryginalnej pisowni.

Fotościanka to przenośne studio fotograficzne, gdzie na tle fotograficznym zdjęcia robi fotograf (a nie automat).

Realizacje foto i video skierowane są zarówno do organizatorów imprez (np.: wydarzenia sportowe, muzyczne), jak i do osób prywatnych poszukujących ekipy foto-video na wydarzenia okolicznościowe:

DJ + wodzirej / konferansjer to Music Partners, czyli duet idealny na imprezę – bo ... co dwie głowy, to nie jedna, a co cztery ręce, to nie dwie. Praca w duecie to optymalny pakiet, aby przez całą imprezę utrzymać atmosferę wspaniałej zabawy.

Otrzymujemy od Państwa liczne pytania, na które staramy się odpowiadać w sposób jak najbardziej rzeczowy i szczegółowy, zaczynając od sprzętu a na poradach skończywszy.

Wiemy że przecież ciągle robimy sobie zdjęcia. Mamy coraz fajniejsze telefony, a w tych telefonach setki zdjęć, bo przecież te telefony mają coraz fajniejsze aparaty.