Foto-CHROMińscy - fotograf i kamerzysta, aparat i kamera, cichy szelest oglądanych zdjęć i pełen dźwięków materiał filmowy. Tandem w życiu duet w pracy. Inspiruje nas patrzenie, myślenie obrazami. Fotografia i videofilmowanie jest naszym sposobem na życie. Jesteśmy przekonani, że zdjęcia to więcej niż słowa. Wierzymy w siłę i magię obrazów zapisanych na taśmie filmowej.

Większość naszego życia zawodowego poświęcamy sztuce reportażu. Fotografia i film reportażowy pokazuje dokładnie to, czego w danym czasie doświadczamy. Jako obserwatorzy i świadkowie wydarzeń zapisujemy ich przebieg.

Wyjątkowe miejsce w naszej działalności zajmuje fotografia ślubna oraz wideofilmowanie uroczystości.
Każda Para Młoda chciałaby, aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały dla Was ważne chwile i nastroje, które towarzyszyły Wam w tym dniu - oczekiwanie, radość, wzruszenie, szczęście, wielkie emocje i wielkie nadzieje, ale też ... ulgę (że to już po pierwszym tańcu) i radosną zabawę w czasie wesela.
Pragniemy zaoferować wykonanie kreatywnego, ponadczasowego reportażu, w którym umiejętnie łączymy rozsądny kompromis pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Wysoka jakość wykonania sprawi, że przekazane materiały przetrwają próbę czasu i będą stanowić niezapomnianą pamiątkę przez lata. Jako Wasza ekipa foto-video będziemy zaszczyceni tworząc początek historii Waszej rodziny.
Dopełnieniem uroczystości jest plener ślubny. Bez obawy o fryzurę czy suknię możemy realizować wiele pomysłów, pojechać w wymarzone miejsca. Sesja ślubna to czas zabawy, radości, czas żeby pokazać swoje szczęście, żeby być sobą. Zdjęcia plenerowe i video z sesji są jedną z najpiękniejszych pamiątek, do których chętnie się powraca.

Wiele uwagi poświęcamy również innym uroczystościom rodzinnym.
W życiu każdego małżeństwa największym i najwspanialszym przeżyciem jest przyjście na świat dziecka. Miłość, czułość, oddanie... chrzest to wyjątkowa chwila w życiu każdej rodziny. Jest to pierwsze święto małego człowieka, pierwsze duchowe przeżycie sakramentu. Film i zdjęcia z chrztu świętego zatrzymają wszystkie podniosłe i pełne wzruszeń chwile. Dla rodziców bezcenne, a oglądane po latach na pewno wywołają uśmiech na twarzach.

Zdjęcia z I Komunii Świętej także stanowią cenną pamiątkę dla każdej rodziny. To pierwszy świadomie przeżywany Sakrament w życiu dziecka. W tym dniu wyraźnie czuje się podniosłość i odświętny nastrój. A powaga i skupienie walczy z dziecięcą niepohamowaną wesołością. Filmowe udokumentowanie tego dnia będzie z pewnością niezastąpioną pamiątką na lata.

Z ogromną satysfakcją uwieczniamy na zdjęciach rocznice, jubileusze, małżeńskie gody. Urzekają nas ludzie, którzy przeżyli ze sobą 40,50 lat. Historie ich miłości, miłości dojrzałej, doświadczonej, pięknej. 18 urodziny to wyjątkowa chwila w życiu każdego młodego człowieka wkraczającego w dorosły świat. Film z 18-stki uwieczni te wyjątkowe chwile. Z przyjemnością wykonujemy zdjęcia z sesji rodzinnych. Jest dużo prawdy w powiedzeniu, że po dzieciach widać jak szybko mija czas. Warto choć na moment zatrzymać na filmie i zdjęciach rodzinnych te upływające chwile.
Nie zapominamy również o firmach, które obchodzą swoje "lecie" istnienia. Jubileusz w firmie to powód do dumy, wzmocnienie pozycji i marki. To możliwość podziękowania klientom i współpracownikom. Przy organizowaniu wszelkich eventów i wydarzeń firmowych warto zadbać o dobry fotoreportaż, czy video relację. Dokumentacja fotograficzna i filmowa będzie nie tylko wspaniałą pamiątką, ale również materiałem, dzięki któremu Firma może zaistnieć w tak licznych obecnie mediach.

We współczesnym świecie nieodzowną rolę odgrywa reklama. Video reklama jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi służącym do przedstawienia i wypromowania danego produktu, usługi czy firmy. W czasach tak powszechnego internetu film reklamowy osiąga zakres o wiele większy niż inne środki przekazu. Reklamę video uzupełnia fotografia komercyjna: zdjęcia produktu, budynków, wyrobów, żywności, często wykorzystywane są do tworzenia ulotek, banerów, katalogów, czy zaprezentowania na stronach firmy.

Chętnie podejmujemy wyzwania uczestnicząc w imprezach kulturalnych, sportowych czy plenerowych. Poszerzamy swoją działalność o różne projekty takie jak: realizacja filmu dokumentalnego, czy akcje autorskie. Często uczestniczymy w akcjach charytatywnych.

Nasi klienci to zwykli-niezwykli ludzie, to handlowcy, urzędnicy, nauczyciele, wielbiciele kotów, rowerzyści, marzyciele i ludzie mocno stąpający po ziemi, ludzie weseli i poważni. Ci, którzy kochają góry, las i ci dla których bez wielkomiejskiego zgiełku cisza w uszach gra. To firmy, organizacje, przedszkola, zakłady pracy. Wymieniać można długo, lecz dla wszystkich niezwykle istotną rzeczą jest zatrzymanie w kadrze najważniejszych chwil i zaprezentowanie się od jak najlepszej strony.

Foto-CHROMińscy to energiczny i zgrany team, dla którego aparat fotograficzny i kamera stały się nieodłącznym towarzyszem. To co robimy daje nam wiele satysfakcji i pokazuje jak wiele możliwości jest jeszcze do wykorzystania i poprzeczek do podniesienia :). W swojej pracy stawiamy na jakość i doświadczenie, jesteśmy słowni i punktualni, a najwyższej jakości sprzęt na którym pracujemy pozwala nam na osiąganie wyznaczonych celów.
Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie zdobywane latami. Naszą wiedzę, która pozwala iść z duchem czasu, a co za tym idzie umiejętność niezagubienia się w ciągle postępującej technologii.