Fotografia i Videofilmowanie Złotów

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Firma Foto-CHROMińscy - fotograf i kamerzysta - kompleksowa obsługa foto-video. Oferujemy nieszablonowe i pełne emocji filmy z uroczystości w mieście Złotów.

W działalności naszej firmy video ślubne zajmuje czołowe miejsce. Film ze ślubu to zapisana w obrazach historia o miłości, szczęściu, emocjach dwojga ludzi. O ich rodzinie i przyjaciołach. O wspólnym przeżywaniu i radości. Staramy się, aby nasze filmy ślubne zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Zależy nam aby video ze ślubu i wesela stanowiły dla Was piękną pamiątkę do której będziecie powracać nie raz.

Urodziny, rocznice, małżeńskie gody, jubileusze posługi kapłańskiej czy działalności zawodowej to wydarzenia które zawsze miło się kojarzą. To czas uroczystego świętowania, radosnych spotkań w gronie najbliższych - rodziny, przyjaciół. To czas świętowania i miłej zabawy. Z przyjemnością wykonamy film z uroczystości rodzinnych, aby chwile te zachować w pamięci jak najdłużej.

Film z Chrztu Św., czy video z I Komunii Św. będą z pewnością stanowiły cenną pamiątkę w rodzinnym archiwum. Oglądane po latach niejednokrotnie będą okazją to wspomnień, wzruszeń i uśmiechu.

Nasza oferta obejmuje również filmy korporacyjne, instruktażowe, video reklamy. Wykonujemy reportaż filmowy z wszelkiego rodzaju imprez firmowych: eventów, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych.
Oferujemy filmową dokumentację z imprez plenerowych-festyny, festiwale oraz video relacje z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.