Fotografia i Videofilmowanie Złocieniec

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Firma Foto-CHROMińscy to firma rodzinna. On kamerzysta, Ona fotograf. Zgrany zespół prywatnie i zawodowo. Jako ekipa foto-video od wielu lat wykonujemy reportaże ślubne w mieście Złocieniec.

Szczególne miejsce w naszej działalności zajmuje video ze ślubu i film z sesji.
Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny. Na naszym filmie ze ślubu staramy się pokazać to, czego bez nas nikt by nie zobaczył. Dajemy możliwość powracania i przeżywania od nowa Waszej wspólnej ślubnej przygody i odnajdowania ciągle nowych szczegółów na oglądanym video ze ślubu i przyjęcia weselnego.

Film z Chrztu Św. to z pewnością nieoceniona pamiątka w zbiorach rodzinnych. Pierwszy sakrament w życiu małego człowieka dostarcza całej rodzinie wiele emocji, wzruszeń i radości. I Komunia Św. to wyjątkowy czas zarówno dla dzieci, ich rodzin jak i całej wspólnoty katolickiej. Troska, przejęcie, powaga przeplatają się z dziecięcą wesołością. Film z komunii oglądany po latach z pewnością wywoła wiele wspomnień.

W życiu każdego z nas jest wiele wydarzeń które warte są uwiecznienia. Filmy video z urodzin, jubileuszy rodzinnych, rocznic z pewnością wywołają mnóstwo uśmiechu.
Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami. Realizujemy video z eventów, imprez integracyjnych, szkoleń oraz reportaże filmowe z konferencji i sympozjów. Wiemy jak ważna w dzisiejszym świecie jest reklama. Video reklama jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi wykorzystywanym we wszelkiego rodzaju mediach. Wykonujemy filmy instruktażowe, video promocyjne, clipy.
Z przyjemnością uczestniczymy w różnego rodzaju imprezach masowych realizując reportaże video z wydarzeń kulturalnych, festiwali, imprez sportowych, koncertów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.