Fotografia i Videofilmowanie Wałcz

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Film to zapisane na klatce filmowej a przez to i w naszej pamięci, wydarzenia w których uczestniczymy, miejsca w których jesteśmy i ludzie których spotykamy. To możliwość by w jednym momencie zatrzymać biegnący czas.
Foto-CHROMińscy to firma, która w mieście Wałcz działa od wielu lat realizując projekty z zakresu usług foto-video. Wykonujemy video reportaże z najpiękniejszych chwil w życiu tworząc wyjątkową, niepowtarzalną i ponadczasową pamiątkę.
Szczególne miejsce w naszej działalności zajmuje video ślubne. Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu.
Najprzyjemniejszą częścią trylogii ślubnej jest sesja ślubna. Po stresie w czasie ślubu, wyczerpujących weselnych tańcach do białego rana, plener ślubny to odprężenie i relaks. Video z sesji ślubnej stanowi pamiątkę do której wraca się najchętniej.

Wiele uwagi poświęcamy innym, nie mniej ważnym, uroczystościom rodzinnym. Realizujemy reportaże filmowe z Chrztu Św., filmy z I Komunii Św., uwieczniamy jubileusze i rocznice. Wykonujemy video z sesji rodzinnych.
Duża część naszej działalności skupia się współpracy z firmami i zakładami produkcyjnymi. Realizujemy reportaże filmowe z eventów, wydarzeń firmowych, szkoleń, sympozjów. Oferujemy video reklamy, filmy instruktażowe, produkcyjne. Wykonujemy video clipy i teledyski.
Chętnie podejmujemy wyzwania wykonując filmy na imprezach kulturalnych, sportowych czy plenerowych. Poszerzamy swoją działalność o różne projekty i akcje autorskie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.