Fotografia i Videofilmowanie Szczecinek

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Foto-CHROMińscy to firma, która w Szczecinku działa od wielu lat realizując projekty z zakresu usług foto-video. Szczecinek to nasze miasto rodzinne i tu wykonujemy ogromną część naszych projektów. Pragniemy zaoferować wykonanie kreatywnego, ponadczasowego reportażu filmowego, w którym umiejętnie łączymy rozsądny kompromis pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Wysoka jakość wykonania sprawi, że przekazane materiały przetrwają próbę czasu i będą stanowić niezapomnianą pamiątkę przez lata.

Wyjątkowe miejsce w naszej działalności zajmuje video ślubne i film z sesji ślubnej.
W swoją pracę wkładamy coś więcej niż tylko czas. Naszym celem jest pokazanie Waszego ślubu naszymi oczami. Dzięki nam zatrzymacie się w chwilach, o których nie wiedzieliście. Zobaczycie spojrzenia, uśmiechy, łzy wzruszenia, zabawne sytuacje i gesty... W naszym filmie ślubnym poszukujemy tego, co najtrudniej uchwycić, czyli magii, niepowtarzalności, atmosferę tego jedynego dnia.

Sesja ślubna to czas zabawy i swobody, video z sesji plenerowych jest jedną z najpiękniejszych pamiątek do których często się powraca.

Film z Chrztu Św., video z I Komunii Świętej także stanowią cenną pamiątkę dla każdej rodziny. W tym dniu wyraźnie czuje się podniosłość i odświętny nastrój. Reportaż filmowy z tych uroczystości uwieczni wszystkie podniosłe i pełne wzruszeń chwile. Dla rodziców bezcenne, a oglądane po latach na pewno wywołają uśmiech na twarzach.

Z ogromną satysfakcją filmujemy rocznice, jubileusze, małżeńskie gody. Urzekają nas ludzie, którzy przeżyli ze sobą 40,50 lat. Historie ich miłości, miłości dojrzałej, doświadczonej, pięknej. Natomiast 18 urodziny to wyjątkowa chwila w życiu każdego młodego człowieka wkraczającego w dorosły świat. Film z 18-stki uwieczni te wyjątkowe chwile.

Nasza oferta obejmuje także filmy reklamowe, clipy, video relacje z imprez firmowych- eventów, konferencji, sympozjów. Wykonujemy dokumentację filmową z imprez promocyjnych i integracyjnych, bankietów, szkoleń.
Realizujemy video reportaże z imprez masowych, kulturalnych i sportowych - festyny, koncerty, przedstawienia, wystawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.