Fotografia i Videofilmowanie Szczecin

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Jako Firma Foto-CHROMińscy jesteśmy częstym gościem w mieście Szczecin. Zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem. Większość naszego życia zawodowego poświęcamy sztuce reportażu. Do Państwa dyspozycji oddajemy więc nasze doświadczenie zdobywane latami. Naszą wiedzę, wprawne oko, któremu nie umkną najważniejsze momenty. A niezawodny sprzęt na którym pracujemy, pozwoli utrwalić wszystkie wydarzenia w najlepszej jakości.

W działalności naszej firmy video ślubne zajmuje czołowe miejsce. Film ze ślubu to zapisana w obrazach historia o miłości, szczęściu, emocjach dwojga ludzi. O ich rodzinie i przyjaciołach. O wspólnym przeżywaniu i radości. Staramy się, aby nasze filmy zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Zależy nam aby video ze ślubu, wesela i film z sesji ślubnej stanowiły dla Was piękną pamiątkę do której będziecie powracać nie raz.
W życiu każdego z nas jest mnóstwo wydarzeń, które warte są uwiecznienia. Są wśród nich te wyjątkowe, z których pamiątka w postaci filmu musi znaleźć się w zbiorach każdej rodziny. Video z Chrztu Św., film z I Komunii Św., reportaż filmowy z urodzin, jubileuszy, rocznic. Video z sesji rodzinnych także stanowić będzie cenną pamiątkę.

Oferujemy również reportaż video z firmowych imprez integracyjnych, formalnych bankietów i przyjęć, a także konferencji, eventów biznesowych, sympozjów. Filmowa dokumentacja wydarzeń z życia firmy to nie tylko miła pamiątka, ale także istotny element kreowania wizerunku biznesu. Nasza oferta obejmuje również filmy korporacyjne, video produkcyjne, filmy reklamowe, clipy, filmy instruktażowe.
Wykonujemy reportaże filmowe z imprez plenerowych-festyny, festiwale oraz video z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.