Fotografia i Videofilmowanie Słupsk

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Firma Foto-CHROMińscy od wielu lat działa w okolicach i na terenie miasta Słupsk oferując usługi w zakresie fotografii i videofilmowania. Wierzymy w siłę i magię obrazów zapisanych na klatce filmowej. To właśnie filmy będą najchętniej oglądaną, a często też jedyną, pamiątką z dnia uroczystości.

Filmy ze ślubu zajmują czołowe miejsce w działalności naszej firmy.

Video ślubne zapisuje piękno i wspaniałość chwil, wydobywa magię z każdego gestu, uśmiechu, pocałunku. Zatrzymuje czas, gdy porwani w tańcu młodzi wymieniają spojrzenia. Film ze ślubu to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii nowej rodziny. Dołożymy wszelkich starań aby Wasz film z uroczystości wywoływał wiele miłych wspomnień, wzruszeń i uśmiechu.

W życiu każdego z nas jest mnóstwo wydarzeń, które warte są uwiecznienia. Są wśród nich te wyjątkowe, z których reportaż filmowy musi znaleźć się w zbiorach każdej rodziny. Film z Chrztu Św., video z I Komunii Św., filmy z urodzin, jubileuszy, rocznic. Video z sesji rodzinnych także stanowić będzie cenną pamiątkę.

Mimo, że videofilmowanie uroczystości rodzinnych zajmuje w naszej pracy czołowe miejsce, to zakres naszej działalności jest o wiele szerszy. Wykonujemy video korporacyjne, filmy reklamowe, filmy instruktażowe, clipy. Obsługujemy również imprezy firmowe- eventy, konferencje, imprezy promocyjne i integracyjne, bankiety, szkolenia.
Realizujemy video reportaże z imprez masowych, kulturalnych i sportowych - festyny, koncerty, przedstawienia, wystawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.