Fotografia i Videofilmowanie Okonek

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Foto-CHROMińscy to energiczny i zgrany team, dla którego aparat fotograficzny i kamera stały się nieodłącznym towarzyszem w życiu prywatnym i zawodowym. To co robimy daje nam wiele satysfakcji i pokazuje jak wiele szczytów mamy jeszcze do zdobycia. W naszą pracę wkładamy wiele serca, energii i doświadczenia, aby wszystkie wydarzenia przemieniać w historie zamknięte w nieszablonowym i pełnym emocji videofilmowaniu.

Okonek, to miasto w którym pracujemy często i z wielką przyjemnością.
Trzon naszej działalności stanowi video ślubne i film z sesji plenerowej. Ślub to dzień szczególny, niepowtarzalny, pełen oczekiwania, wzruszeń, radości, dotyku dłoni, szczęścia w oczach ukochanej osoby, wielkich emocji i wielkich nadziei. Dzięki naszej pracy obejrzycie swoją opowieść, zobaczycie piękno tych wszystkich chwil. Uwieńczeniem ceremonii ślubnej jest sesja ślubna. Film z sesji plenerowej będzie z pewnością wyjątkową pamiątką.

W życiu każdej rodziny jest wiele chwil, które warto uwiecznić. Film z Chrztu Św., video z I Komunii Św. oglądane po latach na pewno wywołają wzruszenie i miłe wspomnienia. Warto zaprosić kamerzystę na urodziny, rocznice, jubileusze. Film z uroczystości jest zawsze cenną pamiątką.
We współczesnym świecie nieodzowną rolę odgrywa reklama. Video reklama jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi służących do przedstawienia i wypromowania danego produktu, usługi czy firmy. W czasach tak powszechnego internetu filmy reklamowe mają zasięg o wiele większy niż inne środki przekazu.
Wykonujemy reportaż filmowy z wszelkiego rodzaju imprez firmowych: eventów, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych.
Realizujemy dokumentacje video z imprez plenerowych-festyny, festiwale oraz filmy reportażowe z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.