Fotografia i Videofilmowanie Koszalin

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Foto-CHROMińscy to firma specjalizująca się w wideofilmowaniu i fotografii reportażowej. Film z uroczystości to magia, zaklęcie emocji, możliwość zapisu ulotnych chwil, możliwość spojrzenia na świat z innej strony.
Koszalin jest miastem, w którym chętnie podejmujemy współpracę i do którego wracamy z przyjemnością.

Uroczystość ślubna zajmuje w videofilmowaniu miejsce szczególne, z jednej strony to wielkie wyzwanie, z drugiej to praca niezwykle fascynująca, osobista, intymna. Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, staramy się, aby nasze filmy ślubne zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Cieszy nas, że zaufało nam już tak wiele par. Być uczestnikami Waszego ślubu i świadkami Waszego szczęścia to dla nas wielki przywilej.

Dopełnieniem dnia ślubu jest plener ślubny. Bez obawy o fryzurę, suknię możemy realizować wiele pomysłów, pojechać w wymarzone miejsca. Sesja ślubna to czas zabawy, radości, czas żeby pokazać swoje szczęście, żeby być sobą. Video z sesji plenerowej jest jedną z najpiękniejszych pamiątek, do których chętnie się powraca.

W życiu każdego z nas jest mnóstwo zdarzeń, które warte są uwiecznienia. Są wśród nich te wyjątkowe, z których pamiątka w postaci filmu musi znaleźć się w zbiorach każdej rodziny. film z Chrztu Św., video z I Komunii Św., także filmy z urodzin, jubileuszy, rocznic. Video z sesji rodzinnych z pewnością stanowić będą cenną pamiątkę.
Duża część naszej działalności skupia się na współpracy z firmami, korporacjami i zakładami produkcyjnymi. Realizujemy reportaże video z eventów, wydarzeń firmowych, szkoleń, konferencji, sympozjów.
Film biznesowy i korporacyjny zadba o strefę wizualną każdej firmy, wzmocni jej wiarygodność, rzetelne podejście i prestiż. Video reklama z pewnością przełoży się na pozytywne budowanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami.
Realizujemy również reportaże video z imprez masowych, kulturalnych i sportowych - festyny, koncerty, przedstawienia, wystawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.