Fotografia i Videofilmowanie Drawsko Pomorskie

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Jako Firma Foto-CHROMińscy w mieście Drawsko Pomorskie jesteśmy częstym gościem, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem.
W życiu jest wiele ważnych, niepowtarzalnych momentów, które warte są uwiecznienia. Dla utrwalenia tych chwil sięgamy po kamerę. Film to nic innego jak zapisywanie i przechowywanie wspomnień, które pozostaną na dłużej niż na jedną chwilę.

Video ślubne stanowi trzon naszej działalności. Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże filmowe. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu.

W życiu każdej rodziny jest wiele chwil, które warto uwiecznić. Video z chrztu Św., film z I Komunii Św. oglądane po latach z pewnością wywołają wzruszenie i miłe wspomnienia. Warto zaprosić kamerzystę na urodziny, rocznicę, jubileusz. Film z uroczystości zawsze będzie cenną pamiątką.

W czasach tak powszechnego internetu, a także coraz większej konkurencji chętnie współpracujemy z firmami, zakładami pracy, korporacjami. Wykonujemy filmy wizerunkowe i biznesowe. Realizujemy reportaże video z imprez firmowych: rocznic, eventów, sympozjów.Wiemy jak ważna dla każdej firmy jest reklama. Video reklama produktowa, film przekrojowy z działalności firmy stanowią skuteczne narzędzie do wypromowania działalności firmy.
Oferujemy także video relacje z imprez plenerowych-festyny, festiwale; filmy z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.