Fotografia i Videofilmowanie Człuchów

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Film to jedna z najpiękniejszych pamiątek z najważniejszych chwil w życiu. Oglądane po latach przypominają o niezwykłych chwilach, pozwalają powracać do minionych przeżyć, dostarczają wiele wzruszeń i uśmiechu. Zależy nam abyście mogli cieszyć się tą wyjątkową pamiątką.

Jesteśmy firmą Foto-CHROMińscy, zajmujemy się fotografią i filmowaniem. Człuchów to miasto w którym pracujemy często i z wielką przyjemnością.
Film reportażowy jest tym rodzajem sztuki, w którym odnajdujemy się bardzo dobrze. I ten rodzaj filmu zajmuje w naszym życiu zawodowym czołowe miejsce. Najpiękniejszym reportażem jest niewątpliwie video ślubne. W pełni zdajemy sobie sprawę, że jest to najważniejszy dzień w Waszym życiu i wiemy jak, poprzez videofilmowanie, upamiętnić go na zawsze. Uwieńczeniem ceremonii ślubnej jest sesja ślubna. Film z sesji plenerowej będzie z pewnością wyjątkową pamiątką.
Zakres naszej działalności obejmuje także pozostałe nie mniej ważne uroczystości. Oferujemy: video sesje rodzinne, film z urodzin, jubileuszu, godów małżeńskich. Proponujemy wykonanie filmu z Chrztu Św. i video z I Komunii Św.
Nasza oferta obejmuje również filmy korporacyjne, video produkcyjne, filmy reklamowe, clipy, filmy instruktażowe. Wykonujemy reportaż filmowy z wszelkiego rodzaju imprez firmowych: eventów, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych.
Z przyjemnością uczestniczymy również w różnego rodzaju imprezach masowych realizując reportaże filmowe z wydarzeń kulturalnych, festiwali, imprez sportowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.