Fotografia i Videofilmowanie Czarne

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

W życiu jest wiele ważnych, niepowtarzalnych momentów, które warte są uwiecznienia. Dla utrwalenia tych chwil sięgamy po aparat i kamerę. Film to nic innego jak zapisywanie i przechowywanie wspomnień, które pozostaną na dłużej niż na jedną chwilę.
Jesteśmy firmą Foto-CHROMińscy, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem w mieście Czarne i okolicach. W to co robimy wkładamy wiele serca, energii i doświadczenia, aby wszystkie ulotne chwile przemieniać w historie zamknięte w nieszablonowych i pełnych emocji filmach.

Ogromną część naszej działalności zajmuje video ślubne i filmy z sesji plenerowych. Film ze ślubu to jedna z najpiękniejszych pamiątek z najważniejszych chwil w życiu. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu - oczekiwanie, radość, wzruszenie, szczęście, ale także radosną zabawę w czasie wesela. Filmy ze ślubu oglądane po latach przypominają o tych niezwykłych chwilach. Zależy nam abyście mogli cieszyć się tą wyjątkową pamiątką z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.
Chrzest Św., I Komunia Św., urodziny, rocznice, małżeńskie gody, jubileusze posługi kapłańskiej czy działalności zawodowej to wydarzenia które zawsze miło się kojarzą. To czas uroczystego świętowania, wesołych spotkań w gronie najbliższych - rodziny, przyjaciół. To czas radości i miłej zabawy. Z przyjemnością wykonamy reportaż filmowy z uroczystości rodzinnych, aby te chwile zachować w pamięci jak najdłużej.

Chętnie podejmujemy współpracę z firmami i zakładami produkcyjnymi. Firmy działają w czasach coraz większej konkurencyjności. W związku z tym potrzebują stawić czoła wyzwaniom związanym z budowaniem świadomego wizerunku, który wyróżni je na tle konkurencji. Filmy korporacyjne pozwolą uchwycić i utrwalić profesjonalny wizerunek firmy w otoczeniu biznesowym.
Wykonujemy profesjonalne video reportaże z konferencji, spotkań biznesowych, imprez: firmowych, promocyjnych i integracyjnych, a także film z eventów i bankietów. Realizujemy również spoty reklamowe, clipy, filmy produkcyjne, filmy instruktażowe.
Oferujemy video dokumentację z imprez masowych, kulturalnych i sportowych - festyny, koncerty, przedstawienia, wystawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.