Fotografia i Videofilmowanie Czaplinek

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Jako Firma Foto-CHROMińscy w mieście Czaplinek jesteśmy częstym gościem, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem. Większość naszego życia zawodowego poświęcamy sztuce reportażu. Film reportażowy pokazuje dokładnie to czego w danym czasie doświadczamy. Jako obserwatorzy i świadkowie wydarzeń zapisujemy ich przebieg.

W działalności naszej firmy filmy ślubne zajmują czołowe miejsce. Video ze ślubu to zapisana w obrazach historia o szczęściu, miłości, emocjach dwojga ludzi. O ich rodzinie i przyjaciołach. O wspólnym przeżywaniu i radości. Staramy się, aby nasze filmy zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Zależy nam aby film ze ślubu, wesela i video z sesji ślubnej stanowiły dla Was piękną pamiątkę do której będziecie powracać nie raz.
Dopełnieniem dnia ślubu jest plener ślubny. Sesja ślubna to czas zabawy, radości, czas żeby pokazać swoje szczęście, żeby być sobą. Video z sesji plenerowej jest jedną z najpiękniejszych pamiątek, do których chętnie się powraca.
Chrzest Św., I Komunia Św., urodziny, rocznice, małżeńskie gody, jubileusze posługi kapłańskiej czy działalności zawodowej to wydarzenia które zawsze miło się kojarzą. To czas uroczystego świętowania, radosnych spotkań w gronie najbliższych - rodziny, przyjaciół. To czas świętowania i miłej zabawy. Z przyjemnością wykonamy reportaż filmowy z uroczystości rodzinnych, aby chwile te zachować w pamięci jak najdłużej.

Nasza oferta obejmuje również filmy korporacyjne, video produkcyjne, filmy reklamowe, clipy, filmy instruktażowe. Wykonujemy reportaże filmowe z wszelkiego rodzaju imprez firmowych: eventów, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych.
Oferujemy video z imprez plenerowych-festyny, festiwale oraz filmy z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.