Fotografia i Videofilmowanie Chojnice

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Jako Firma Foto-CHROMińscy w mieście Chojnice jesteśmy częstym gościem, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem. Większość naszego życia zawodowego poświęcamy sztuce reportażu. Film reportażowy pokazuje dokładnie to czego w danym czasie doświadczamy. Jako obserwatorzy i świadkowie wydarzeń zapisujemy ich przebieg.

Video ślubne i film z sesji plenerowej zajmują w naszej działalności czołowe miejsce. Wierzymy w siłę i magię obrazów zapisanych na klatce filmowej. To właśnie film będzie najchętniej oglądaną, a często też jedyną, pamiątką z dnia Waszej uroczystości. Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Niezapomnianą pamiątkę z pewnością stanowić będzie film z sesji ślubnej.
Wiele uwagi poświęcamy również innym uroczystościom rodzinnym.

Chrzest Św., I Komunia Św., urodziny, rocznice, małżeńskie gody, jubileusze posługi kapłańskiej czy działalności zawodowej to wydarzenia które zawsze miło się kojarzą. To czas uroczystego świętowania, radosnych spotkań w gronie najbliższych - rodziny, przyjaciół. To czas świętowania i miłej zabawy. Z przyjemnością wykonamy reportaż filmowy z uroczystości rodzinnych, aby te chwile zachowały się w pamięci jak najdłużej.
Nie zapominamy również o firmach, które obchodzą swoje "lecie" istnienia. Jubileusz w firmie to powód do dumy, wzmocnienie pozycji i marki. To możliwość podziękowania klientom i współpracownikom. Przy organizowaniu wszelkich eventów i wydarzeń firmowych warto zadbać o dobry video reportaż. Dokumentacja filmowa będzie nie tylko wspaniałą pamiątką, ale również materiałem dzięki któremu Firma może zaistnieć w tak licznych obecnie mediach.
Nasza oferta obejmuje również filmy korporacyjne, video produkcyjne, filmy reklamowe, clipy, filmy instruktażowe. Wykonujemy reportaż filmowy z wszelkiego rodzaju imprez firmowych: eventów, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, sympozjów.
Z przyjemnością uczestniczymy również w różnego rodzaju imprezach masowych realizując reportaże filmowe z wydarzeń kulturalnych, festiwali, imprez sportowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.