Fotografia i Videofilmowanie Białogard

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Foto-CHROMińscy - tandem w życiu, duet w pracy. Inspiruje nas patrzenie, myślenie obrazami. Fotografia i videofilmowanie to nasz sposób na życie. Jesteśmy przekonani, że film z uroczystości to więcej niż słowa. Wierzymy w siłę i magię obrazów zapisanych na klatce filmowej. Wiemy, że tworzymy wspomnienia.

Białogard to jedno z miast, w którym pracuje nam się najlepiej.

Film ze ślubu oraz video z sesji plenerowej zajmują w działalności naszej firmy miejsce wyjątkowe.
Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i nastroje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Video ślubne to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii nowej rodziny. Dokładamy wszelkich starań aby filmy z uroczystości i video z sesji ślubnej wywoływały wiele miłych wspomnień i uśmiechu.

W życiu każdego z nas jest mnóstwo wydarzeń, które warte są uwiecznienia. Są wśród nich te wyjątkowe, z których pamiątka w postaci filmu musi znaleźć się w zbiorach każdej rodziny. Video z Chrztu Św., film z I Komunii Św., reportaż filmowy z urodzin, jubileuszy, rocznic. Video z sesji rodzinnych także stanowić będzie cenną pamiątkę.

Nasza oferta obejmuje również filmy korporacyjne, video produkcyjne, filmy reklamowe, clipy, filmy instruktażowe. Wykonujemy reportaż filmowy z wszelkiego rodzaju imprez firmowych: eventów, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych.
Realizujemy reportaże video z imprez masowych, kulturalnych i sportowych - festyny, koncerty, przedstawienia, wystawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.