Fotografia i Videofilmowanie Złotów

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Jako firma Foto-CHROMińscy jesteśmy częstym gościem w mieście Złotów. Zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem. Większość naszego życia zawodowego poświęcamy sztuce reportażu. Do Państwa dyspozycji oddajemy więc nasze doświadczenie zdobywane latami. Naszą wiedzę, wprawne oko, któremu nie umkną najważniejsze momenty. A niezawodny sprzęt na którym pracujemy, pozwoli utrwalić wszystkie wydarzenia w najlepszej jakości.

W działalności naszej firmy zdjęcia ślubne zajmują czołowe miejsce. Fotografia ślubna to zapisana w obrazach historia o miłości, szczęściu, emocjach dwojga ludzi. O ich rodzinie i przyjaciołach. O wspólnym przeżywaniu i radości. Staramy się, aby nasze zdjęcia zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Zależy nam aby zdjęcia ze ślubu, wesela i zdjęcia z sesji ślubnej stanowiły dla Was piękną pamiątkę do której będziecie powracać nie raz.
W życiu każdego z nas jest mnóstwo zdarzeń, które warte są uwiecznienia. Są wśród nich te wyjątkowe, z których zdjęcia muszą znaleźć się w zbiorach każdej rodziny. Zdjęcia z Chrztu Św., zdjęcia z I Komunii Św., fotografie z urodzin, jubileuszy, rocznic. Zdjęcia z sesji rodzinnych także stanowić będą cenną pamiątkę.
Oferujemy również reportaż zdjęciowy z firmowych imprez integracyjnych, formalnych bankietów i przyjęć, a także konferencji, eventów biznesowych. Fotograficzna dokumentacja wydarzeń z życia firmy to nie tylko miła pamiątka, ale także istotny element kreowania wizerunku biznesu.
Nasza oferta obejmuje również fotografię biznesową, reklamowe zdjęcia produktów, zdjęcia katalogowe, zdjęcia wyrobów, żywności często wykorzystywane do tworzenia ulotek, banerów, katalogów, czy zaprezentowania na stronach firmy. Wykonujemy zdjęcia architektury, budynków, wnętrz i ekspozycji.
Oferujemy zdjęcia z imprez plenerowych-festyny, festiwale; zdjęcia z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.