Fotografia i Videofilmowanie Złocieniec

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

W życiu jest wiele ważnych, niepowtarzalnych momentów, które warte są uwiecznienia. Dla utrwalenia tych chwil sięgamy po aparat i kamerę. Fotografia i film to nic innego jak zapisywanie i przechowywanie wspomnień, które pozostaną na dłużej niż na jedną chwilę.
Jesteśmy firmą Foto-CHROMińscy, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem w mieście Złocieniec i okolicach. W to co robimy wkładamy wiele serca, energii i doświadczenia, aby wszystkie ulotne chwile przemieniać w historie zamknięte w nieszablonowych i pełnych emocji zdjęciach.

Ogromną część naszej działalności zajmuje fotografia ślubna i zdjęcia z sesji plenerowych. Zdjęcia ślubne to jedna z najpiękniejszych pamiątek z najważniejszych chwil w życiu. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały ważne dla Was chwile i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu - oczekiwanie, radość, wzruszenie, szczęście, ale także radosną zabawę w czasie wesela. Fotografie ze ślubu oglądane po latach przypominają o niezwykłych chwilach. Zależy nam abyście mogli cieszyć się tą wyjątkową pamiątką z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.

Chrzest Św., I Komunia Św., urodziny, rocznice, małżeńskie gody, jubileusze posługi kapłańskiej czy działalności zawodowej to wydarzenia które zawsze miło się kojarzą. To czas uroczystego świętowania, radosnych spotkań w gronie najbliższych - rodziny, przyjaciół. To czas świętowania i miłej zabawy. Z przyjemnością wykonamy reportaż z uroczystości rodzinnych, aby te chwile zachować w pamięci jak najdłużej.
Chętnie podejmujemy współpracę z firmami i zakładami produkcyjnymi.
Firmy działają w czasach coraz większej konkurencyjności. W związku z tym potrzebują stawić czoła wyzwaniom związanym z budowaniem świadomego wizerunku, który wyróżni je na tle konkurencji. Fotografia korporacyjna i biznesowa pozwala uchwycić i utrwalić profesjonalny wizerunek firmy w otoczeniu biznesowym.
Wykonujemy profesjonalne zdjęcia na konferencjach, spotkaniach biznesowych, imprezach firmowych, promocyjnych i integracyjnych, podczas eventów i bankietów.
Nasze projekty obejmują także fotografię produktową, zdjęcia katalogowe, zdjęcia do folderów, ulotek, plakatów. Wykonujemy zdjęcia architektury, budynków, wnętrz i ekspozycji.
Realizujemy reportaże fotograficzne z imprez masowych, kulturalnych i sportowych - festyny, koncerty, przedstawienia, wystawy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.