Fotografia i Videofilmowanie Wałcz

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Foto-CHROMińscy to firma, która w mieście Wałcz działa od wielu lat realizując projekty z zakresu usług foto-video. Pragniemy zaoferować wykonanie kreatywnego, ponadczasowego reportażu, w którym umiejętnie łączymy rozsądny kompromis pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Wysoka jakość wykonania sprawi, że przekazane materiały przetrwają próbę czasu i będą stanowić niezapomnianą pamiątkę przez lata.

Fotografia ślubna oraz zdjęcia z sesji plenerowej zajmują w działalności naszej firmy wyjątkowe miejsce.
W swoją pracę wkładamy coś więcej niż tylko czas. Naszym celem jest pokazanie Waszego ślubu naszymi oczami. Dzięki nam zatrzymacie się w chwilach, o których nie wiedzieliście. Zobaczycie spojrzenia, uśmiechy, łzy wzruszenia, zabawne sytuacje i gesty... Poszukujemy tego, co najtrudniej uchwycić, czyli magii, niepowtarzalności, atmosferę tego jedynego dnia.

Chrzest Św., I Komunia Św., urodziny, rocznice, małżeńskie gody, jubileusze posługi kapłańskiej czy działalności zawodowej to wydarzenia które zawsze miło się kojarzą. To czas uroczystego świętowania, radosnych spotkań w gronie najbliższych - rodziny, przyjaciół. To czas świętowania i miłej zabawy. Z przyjemnością wykonamy reportaż z uroczystości rodzinnych, aby te chwile zachować w pamięci jak najdłużej.
Cenimy sobie współpracę z firmami i zakładami produkcyjnymi Realizujemy reportaże fotograficzne z eventów, wydarzeń firmowych, szkoleń oraz wykonujemy zdjęcia z konferencji i sympozjów.
Nasze projekty obejmują również fotografię biznesową, reklamowe zdjęcia produktów, zdjęcia katalogowe. Wykonujemy zdjęcia architektury, budynków, wnętrz i ekspozycji.
Oferujemy zdjęcia z imprez plenerowych-festyny, festiwale; zdjęcia z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.