Fotografia i Videofilmowanie Szczecinek

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Zdjęcia to jedna z najpiękniejszych pamiątek z najważniejszych chwil w życiu. Oglądane po latach przypominają o niezwykłych chwilach, pozwalają powracać do minionych przeżyć, dostarczają wiele wzruszeń i uśmiechu. Zależy nam abyście mogli cieszyć się tą wyjątkową pamiątką.

Jesteśmy firmą Foto-CHROMińscy, zajmujemy się fotografią i filmowaniem. Szczecinek to nasze miasto rodzinne i tu realizujemy ogromną część naszych projektów.

Fotografia reportażowa jest tym rodzajem fotografii, w której odnajdujemy się bardzo dobrze. I ten rodzaj zdjęć zajmuje w naszym życiu zawodowym czołowe miejsce. Najpiękniejszym reportażem są niewątpliwie zdjęcia ślubne. W pełni zdajemy sobie sprawę, że jest to najważniejszy dzień w Waszym życiu i wiemy jak, poprzez fotografię ślubną, upamiętnić go na zawsze. Uwieńczeniem ceremonii ślubnej jest sesja ślubna. Zdjęcia plenerowe stwarzają nam nieograniczone możliwości, to dobra zabawa i spontaniczność, dokonamy wszelkich starań żeby były to zdjęcia z sesji marzeń.

Zakres naszej działalności obejmuje także pozostałe nie mniej ważne uroczystości. Oferujemy: fotografię rodzinną-urodziny, jubileusze, gody małżeńskie, zdjęcia z Chrztu Św., zdjęcia z I Komunii Św.
Nasze projekty obejmują także fotografię biznesową i wizerunkową. Wykonujemy zdjęcia na imprezach firmowych - integracyjnych lub promocyjnych, eventach, konferencjach, sympozjach.

Ważną częścią naszej działalności jest także fotografia reklamowa. Wykonujemy zdjęcia produktów, wnętrz, obiektów, ekspozycji, często wykorzystywane do tworzenia plakatów, ulotek i folderów.
Z przyjemnością uczestniczymy również w różnego rodzaju imprezach masowych realizując reportaż fotograficzny z wydarzeń kulturalnych, festiwali, imprez sportowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.