Fotografia i Videofilmowanie Szczecin

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Foto-CHROMińscy to firma specjalizująca się w wideofilmowaniu i fotografii reportażowej. Fotografia to magia, zaklęcie emocji, możliwość zapisu ulotnych chwil, możliwość spojrzenia na świat z innej strony.
Szczecin jest miastem, w którym chętnie podejmujemy współpracę i do którego wracamy z przyjemnością.

Uroczystość ślubna zajmuje w fotografii miejsce szczególne. Z jednej strony to wielkie wyzwanie, z drugiej to praca niezwykle fascynująca, osobista, intymna. Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, staramy się, aby nasze zdjęcia ślubne zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Cieszy nas, że zaufało nam już tak wiele par. Być uczestnikami Waszego ślubu i świadkami Waszego szczęścia to dla nas wielki przywilej.
Dopełnieniem dnia ślubu jest plener ślubny. Bez obawy o fryzurę, suknię możemy realizować wiele pomysłów, pojechać w wymarzone miejsca. Sesja ślubna to czas zabawy, radości, czas żeby pokazać swoje szczęście, żeby być sobą. Zdjęcia plenerowe są jedną z najpiękniejszych pamiątek, do których chętnie się powraca.

W życiu każdego z nas jest mnóstwo zdarzeń, które warte są uwiecznienia. Są wśród nich te wyjątkowe, z których zdjęcia muszą znaleźć się w zbiorach każdej rodziny. Zdjęcia z Chrztu Św., zdjęcia z I Komunii Św., fotografie z urodzin, jubileuszy, rocznic. Zdjęcia z sesji rodzinnych z pewnością stanowić będą cenną pamiątkę.
Duża część naszej działalności skupia się na współpracy z firmami i zakładami. Realizujemy reportaże z eventów,i wydarzeń firmowych, szkoleń, konferencji.
Fotografia biznesowa i korporacyjna z pewnością zadba o strefę wizualną każdej firmy, a korzyści płynące z wykonanych sesji przełożą się na pozytywne budowanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami. Zdjęcia biznesowe wzmocnią wiarygodność, rzetelne podejście i prestiż firmy.

We współczesnym świecie nieodzowną rolę odgrywa reklama. Oferujemy: zdjęcia produktów, budynków, wyrobów, żywności, często wykorzystywane są do tworzenia ulotek, banerów, katalogów, czy zaprezentowania na stronach firmy.
Realizujemy reportaże fotograficzne z imprez masowych, kulturalnych i sportowych - festyny, koncerty, przedstawienia, wystawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.