Fotografia i Videofilmowanie Słupsk

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Foto-CHROMińscy - tandem w życiu duet w pracy. Inspiruje nas patrzenie, myślenie obrazami. Fotografia i videofilmowanie to nasz sposób na życie. Jesteśmy przekonani, że zdjęcia to więcej niż słowa. Wierzymy w siłę i magię obrazów zapisanych na fotografiach. Wiemy, że tworzymy wspomnienia. Słupsk to jedno z miast, w którym pracuje nam się najlepiej.

Fotografia ślubna oraz zdjęcia z sesji plenerowej zajmują w działalności naszej firmy miejsce wyjątkowe.
Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i nastroje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Zdjęcia ślubne to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii nowej rodziny. Dokładamy wszelkich starań aby fotografie z uroczystości i zdjęcia z sesji ślubnej wywoływały wiele miłych wspomnień i uśmiechu.
W życiu każdego z nas jest mnóstwo wydarzeń, które warte są uwiecznienia. Są wśród nich te wyjątkowe, z których zdjęcia muszą znaleźć się w zbiorach każdej rodziny. Zdjęcia z Chrztu Św., zdjęcia z I Komunii Św., fotografie z urodzin, jubileuszy, rocznic. Zdjęcia z sesji rodzinnych także stanowić będą cenną pamiątkę.

Nasze projekty obejmują również fotografię biznesową, reklamowe zdjęcia produktów, zdjęcia katalogowe. Wykonujemy zdjęcia architektury, budynków, wnętrz i ekspozycji.
Wykonujemy reportaż fotograficzny z wszelkiego rodzaju imprez firmowych: eventów, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych. W ofercie znajdują się także zdjęcia biznesowe i korporacyjne.
Realizujemy reportaże fotograficzne z imprez masowych, kulturalnych i sportowych - festyny, koncerty, przedstawienia, wystawy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.