Fotografia i Videofilmowanie Okonek

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Fotografia to zapisane na zdjęciach, a przez to i w naszej pamięci, wydarzenia w których uczestniczymy, miejsca w których jesteśmy i ludzi z którymi się spotykamy. To możliwość by w jednym momencie zatrzymać biegnący czas.
Foto-CHROMińscy to firma, która w mieście Okonek działa od wielu lat realizując projekty z zakresu usług foto-video. Wykonujemy foto reportaże z najpiękniejszych chwil w życiu tworząc wyjątkową, niepowtarzalną i ponadczasową pamiątkę.
Szczególne miejsce w naszej działalności zajmuje fotografia ślubna.
Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu.
Najprzyjemniejszą częścią trylogii ślubnej jest sesja ślubna. Po stresie w czasie ślubu, wyczerpujących weselnych tańcach do białego rana, plener ślubny to odprężenie i relaks. Zdjęcia z sesji ślubnej stanowią pamiątkę do której wraca się najchętniej.
Wiele uwagi poświęcamy innym, nie mniej ważnym, uroczystościom rodzinnym. Realizujemy reportaże fotograficzne z Chrztu Św., zdjęcia z I Komunii Św., uwieczniamy jubileusze i rocznice. Wykonujemy zdjęcia z sesji rodzinnych, brzuszkowych, sesje indywidualne.
Duża część naszej działalności skupia się współpracy z firmami i zakładami produkcyjnymi. Realizujemy foto reportaże z eventów i wydarzeń firmowych. Oferujemy fotografię biznesową, zdjęcia do katalogów, ulotek, plakatów oraz zdjęcia produktu. Wykonujemy zdjęcia architektury, budynków i wnętrz.
Chętnie podejmujemy wyzwania uczestnicząc w imprezach kulturalnych, sportowych czy plenerowych. Poszerzamy swoją działalność o różne projekty i akcje autorskie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.