Fotografia i Videofilmowanie Koszalin

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Firma Foto-CHROMińscy od wielu lat działa w okolicach i na terenie miasta Koszalin oferując usługi w zakresie fotografii i videofilmowania. Wierzymy w siłę i magię fotografii. To właśnie zdjęcia będą najchętniej oglądana, a często też jedyną, pamiątką z dnia uroczystości.

Zdjęcia ze ślubu i zdjęcia plenerowe zajmują czołowe miejsce w naszej działalności. Fotografia ślubna zapisuje piękno i wspaniałość chwil, wydobywa magię z każdego gestu, uśmiechu, pocałunku. Zatrzymuje czas, gdy porwani w tańcu młodzi wymieniają spojrzenia. Zdjęcia ślubne to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii nowej rodziny. Dołożymy wszelkich starań aby Wasze fotografie z uroczystości i zdjęcia z sesji ślubnej wywoływały wiele miłych wspomnień, wzruszeń i uśmiechu.

W życiu każdego z nas jest mnóstwo wydarzeń, które warte są uwiecznienia. Są wśród nich te wyjątkowe, z których zdjęcia muszą znaleźć się w zbiorach każdej rodziny. Zdjęcia z Chrztu Św., zdjęcia z I Komunii Św., fotografie z urodzin, jubileuszy, rocznic. Zdjęcia z sesji rodzinnych także stanowić będą cenną pamiątkę.
Mimo, że fotografia rodzinna zajmuje w naszej pracy czołowe miejsce, to zakres naszej działalności jest o wiele szerszy. Nasza oferta obejmuje również fotografię biznesową, zdjęcia katalogowe, reklamowe zdjęcia produktu.

Wykonujemy zdjęcia wnętrz, budynków, architektury. Obsługujemy również imprezy firmowe- eventy, konferencje, imprezy promocyjne i integracyjne, bankiety, szkolenia.
Realizujemy reportaże fotograficzne z imprez masowych, kulturalnych i sportowych - festyny, koncerty, przedstawienia, wystawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.