Fotografia i Videofilmowanie Jastrowie

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Firma Foto-CHROMińscy - fotograf i kamerzysta - kompleksowa obsługa foto-video. Oferujemy nieszablonowe i pełne emocji zdjęcia w mieście Jastrowie.
W działalności naszej firmy zdjęcia ślubne zajmują czołowe miejsce. Fotografia ślubna to zapisana w obrazach historia o miłości, szczęściu, emocjach dwojga ludzi. O ich rodzinie i przyjaciołach. O wspólnym przeżywaniu i radości. Staramy się, aby nasze zdjęcia ślubne zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Zależy nam aby zdjęcia ze ślubu, wesela i zdjęcia z sesji ślubnej stanowiły dla Was piękną pamiątkę do której będziecie powracać nie raz.
Urodziny, rocznice, małżeńskie gody, jubileusze posługi kapłańskiej czy działalności zawodowej to wydarzenia które zawsze miło się kojarzą. To czas uroczystego świętowania, radosnych spotkań w gronie najbliższych - rodziny, przyjaciół. To czas świętowania i miłej zabawy. Z przyjemnością wykonamy zdjęcia z uroczystości rodzinnych, aby te chwile zachować w pamięci jak najdłużej.
Zdjęcia z Chrztu Św., czy zdjęcia z I Komunii Św. będą z pewnością stanowiły cenną pamiątkę w rodzinnym archiwum. Oglądane po latach niejednokrotnie będą okazją to wspomnień, wzruszeń i śmiechu.
Nasza oferta obejmuje również zdjęcia korporacyjne, fotografię biznesową, zdjęcia wnętrz, budynków, reklamowe zdjęcia produktu. Wykonujemy reportaż fotograficzny z wszelkiego rodzaju imprez firmowych: eventów, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych.
Oferujemy zdjęcia z imprez plenerowych-festyny, festiwale; zdjęcia z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.