Fotografia i Videofilmowanie Drawsko Pomorskie

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Jako firma Foto-CHROMińscy w mieście Drawsko Pom. jesteśmy częstym gościem, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem. Większość naszego życia zawodowego poświęcamy sztuce reportażu. Fotografia i film reportażowy pokazuje dokładnie to czego w danym czasie doświadczamy. Jako obserwatorzy i świadkowie wydarzeń zapisujemy ich przebieg.

Fotografia ślubna zajmuje w naszej działalności czołowe miejsce.
Wierzymy w siłę i magię fotografii. To właśnie zdjęcia będą najchętniej oglądaną, a często też jedyną, pamiątką z dnia Waszej uroczystości. Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Niezapomnianą pamiątkę z pewnością stanowić będą zdjęcia z fotograficznej sesji ślubnej.
Wiele uwagi poświęcamy również innym uroczystościom rodzinnym.

Chrzest Św., I Komunia Św., urodziny, rocznice, małżeńskie gody, jubileusze posługi kapłańskiej czy działalności zawodowej to wydarzenia które zawsze miło się kojarzą. To czas uroczystego świętowania, radosnych spotkań w gronie najbliższych - rodziny, przyjaciół. To czas świętowania i miłej zabawy. Z przyjemnością wykonamy reportaż fotograficzny z uroczystości rodzinnych, aby te chwile zachowały się w pamięci jak najdłużej.
Nie zapominamy również o firmach, które obchodzą swoje "lecie" istnienia. Jubileusz w firmie to powód do dumy, wzmocnienie pozycji i marki. To możliwość podziękowania klientom i współpracownikom. Przy organizowaniu wszelkich eventów i wydarzeń firmowych warto zadbać o dobry fotoreportaż. Dokumentacja fotograficzna będzie nie tylko wspaniałą pamiątką, ale również materiałem dzięki któremu Firma może zaistnieć w tak licznych obecnie mediach.
Nasze projekty obejmują również fotografię biznesową, reklamowe zdjęcia produktów, zdjęcia katalogowe. Wykonujemy zdjęcia architektury, budynków, wnętrz i ekspozycji.
Oferujemy zdjęcia z imprez plenerowych-festyny, festiwale; zdjęcia z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.