Fotografia i Videofilmowanie Człuchów

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Jako firma Foto-CHROMińscy w mieście Człuchów jesteśmy częstym gościem, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem.
W życiu jest wiele ważnych, niepowtarzalnych momentów, które warte są uwiecznienia. Dla utrwalenia tych chwil sięgamy po aparat. Fotografia to nic innego jak zapisywanie i przechowywanie wspomnień, które pozostaną na dłużej niż na jedną chwilę. Zdjęcia ze ślubu stanową trzon naszej działalności. Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu.
Plenerowa sesja ślubna jest nieodłącznym elementem uroczystości ślubnej. Zdjęcia z takich sesji są jednymi z najchętniej oglądanych zdjęć.

W życiu każdej rodziny jest wiele chwil, które warto uwiecznić. Zdjęcia z chrztu Św., fotografie z I Komunii Św. oglądane po latach na pewno wywołają wzruszenie i miłe wspomnienia. Warto zaprosić fotografa na urodziny, rocznice, jubileusze. Zdjęcia z uroczystości są zawsze cenną pamiątką.

W czasach tak powszechnego internetu a także coraz większej konkurencji chętnie współpracujemy z firmami, zakładami pracy, korporacjami. Wykonujemy zdjęcia wizerunkowe, biznesowe. Wykonujemy reportaże fotograficzne z imprez firmowych: rocznic, eventów, sympozjów.
Wiemy jak ważna dla każdej firmy jest reklama. Fotografia produktowa, zdjęcia żywności, budynków, różnego rodzaju wyrobów stanowią skuteczne narzędzie do wypromowania działalności firmy
Oferujemy także zdjęcia z imprez plenerowych-festyny, festiwale; zdjęcia z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.