Fotografia i Videofilmowanie Czarne

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Jako firma Foto-CHROMińscy w mieście Czarne jesteśmy częstym gościem, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem. Większość naszego życia zawodowego poświęcamy sztuce reportażu. Fotografia reportażowa pokazuje dokładnie to czego w danym czasie doświadczamy. Jako obserwatorzy i świadkowie wydarzeń zapisujemy ich przebieg.
W działalności naszej firmy zdjęcia ślubne zajmują czołowe miejsce. Fotografia ślubna to zapisana w obrazach historia o szczęściu, miłości, emocjach dwojga ludzi. O ich rodzinie i przyjaciołach. O wspólnym przeżywaniu i radości. Staramy się, aby nasze zdjęcia zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Zależy nam aby zdjęcia ze ślubu, wesela i zdjęcia z sesji ślubnej stanowiły dla Was piękną pamiątkę do której będziecie powracać nie raz.
Dopełnieniem dnia ślubu jest plener ślubny. Sesja ślubna to czas zabawy, radości, czas żeby pokazać swoje szczęście, żeby być sobą. Zdjęcia plenerowe są jedną z najpiękniejszych pamiątek, do których chętnie się powraca.
Chrzest Św., I Komunia Św., urodziny, rocznice, małżeńskie gody, jubileusze posługi kapłańskiej czy działalności zawodowej to wydarzenia które zawsze miło się kojarzą. To czas uroczystego świętowania, radosnych spotkań w gronie najbliższych - rodziny, przyjaciół. To czas świętowania i miłej zabawy. Z przyjemnością wykonamy reportaż fotograficzny z uroczystości rodzinnych, aby chwile te zachować w pamięci jak najdłużej.
Nasza oferta obejmuje również zdjęcia korporacyjne, fotografię biznesową, zdjęcia wnętrz, ekspozycji, budynków, reklamowe zdjęcia produktu. Wykonujemy reportaż fotograficzny z wszelkiego rodzaju imprez firmowych: eventów, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych.
Oferujemy zdjęcia z imprez plenerowych-festyny, festiwale; zdjęcia z imprez kulturalnych- przedstawienia, wystawy i koncerty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.