Fotografia i Videofilmowanie Czaplinek

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Foto-CHROMińscy to energiczny i zgrany team, dla którego aparat fotograficzny i kamera stały się nieodłącznym towarzyszem w życiu prywatnym i zawodowym. To co robimy daje nam wiele satysfakcji i pokazuje jak wiele szczytów mamy jeszcze do zdobycia. W naszą pracę wkładamy wiele serca, energii i doświadczenia, aby wszystkie wydarzenia przemieniać w historie zamknięte w nieszablonowych i pełnych emocji zdjęciach.
Czaplinek to miasto w którym pracujemy często i z wielką przyjemnością.

Trzon naszej działalności stanowi fotografia ślubna i zdjęcia plenerowe. Ślub to dzień szczególny, niepowtarzalny. Pełen oczekiwania, wzruszeń, radości, dotyku dłoni, szczęścia w oczach ukochanej osoby, wielkich emocji i wielkich nadziei. Dzięki naszej pracy obejrzycie swoją opowieść, zobaczycie piękno tych wszystkich chwil. Uwieńczeniem ceremonii ślubnej jest sesja ślubna. Zdjęcia plenerowe stwarzają nam nieograniczone możliwości, dokładamy wszelkich starań żeby były to zdjęcia z sesji marzeń.

W życiu każdej rodziny jest wiele chwil, które warto uwiecznić. Zdjęcia z chrztu Św., fotografie z I Komunii Św. oglądane po latach na pewno wywołają wzruszenie i miłe wspomnienia. Warto zaprosić fotografa na urodziny, rocznice, jubileusze. Zdjęcia z uroczystości są zawsze cenną pamiątką.

We współczesnym świecie nieodzowną rolę odgrywa reklama. Fotografia reklamowa jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi służących do przedstawienia i wypromowania danego produktu, usługi czy firmy. W czasach tak powszechnego internetu zdjęcia reklamowe mają zasięg o wiele większy niż inne środki przekazu. Wykonujemy: zdjęcia produktu, budynków, wyrobów, żywności, często wykorzystywane do tworzenia ulotek, banerów, katalogów, czy zaprezentowania na stronach firmy.
Realizujemy reportaże z imprez firmowych, eventów, konferencji jak również z wszelkiego rodzaju imprez masowych - wystawy festiwale, koncerty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.