Fotografia i Videofilmowanie Chojnice

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Firma Foto-CHROMińscy to firma rodzinna. On kamerzysta, Ona fotograf. Zgrany zespół prywatnie i zawodowo. Jako ekipa foto-video od wielu lat wykonujemy reportaże ślubne w mieście Chojnice.
Szczególne miejsce w naszej działalności zajmuje fotografia ślubna i zdjęcia z sesji ślubnej.
Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny. Na naszych fotografiach staramy się pokazać to, czego bez nas nikt by nie zobaczył. Dajemy możliwość powracania i przeżywania od nowa Waszej wspólnej ślubnej przygody i odnajdowania ciągle nowych szczegółów w na oglądanych zdjęciach ze ślubu i przyjęcia weselnego.

Najprzyjemniejszą częścią trylogii ślubnej jest niewątpliwie sesja ślubna. Zdjęcia z pleneru są kwintesencją radości i luzu. To najbardziej spontaniczna część z tego najważniejszego dnia w życiu.
Zdjęcia z chrztu Św. to z pewnością nieoceniona pamiątka w zbiorach rodzinnych. Pierwszy sakrament w życiu małego człowieka dostarcza całej rodzinie wiele emocji, wzruszeń i radości. I Komunia Św. to wyjątkowy czas zarówno dla dzieci, ich rodzin jak i całej wspólnoty katolickiej. Troska, przejęcie, powaga przeplatają się z dziecięcą wesołością. Fotografie z komunii oglądane po latach z pewnością wywołają wiele wzruszeń.

W życiu każdego z nas jest wiele wydarzeń które warte są uwiecznienia. Zdjęcia z urodzin, jubileuszy rodzinnych, rocznic z pewnością wywołają mnóstwo miłych wspomnień.
Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami. Realizujemy reportaże fotograficzne z eventów oraz zdjęcia z konferencji i sympozjów.
Wiemy jak ważna w dzisiejszym świecie jest reklama. Zdjęcia reklamowe są jednym z najskuteczniejszych narzędzi wykorzystywanym we wszelkiego rodzaju mediach. Wykonujemy zdjęcia produktu, różnego rodzaju wyrobów, czy żywności.
Z przyjemnością uczestniczymy w różnego rodzaju imprezach masowych realizując reportaże fotograficzne z wydarzeń kulturalnych, festiwali, imprez sportowych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.