Fotografia i Videofilmowanie Białogard

Foto-CHROMińscy oferta

Foto-CHROMińscy oferta

zobacz szczegóły

View more
Fotograf Portfolio FOTO

Portfolio FOTO

zobacz zdjęcia

View more
Kamerzysta Portfolio VIDEO

Portfolio VIDEO

zobacz filmy

View more

Foto-CHROMińscy to firma, która w mieście Białogard działa od wielu lat realizując projekty z zakresu usług foto-video. Pragniemy zaoferować wykonanie kreatywnego, ponadczasowego reportażu, w którym umiejętnie łączymy rozsądny kompromis pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Wysoka jakość wykonania sprawi, że wykonane fotografie przetrwają próbę czasu i będą stanowić niezapomnianą pamiątkę przez lata.

Wyjątkowe miejsce w naszej działalności zajmuje fotografia ślubna oraz zdjęcia z sesji plenerowej.
W swoją pracę wkładamy coś więcej niż tylko czas. Naszym celem jest pokazanie Waszego ślubu naszymi oczami. Dzięki nam zatrzymacie się w chwilach, o których nie wiedzieliście. Zobaczycie spojrzenia, uśmiechy, łzy wzruszenia, zabawne sytuacje i gesty... Poszukujemy tego, co najtrudniej uchwycić, czyli magii, niepowtarzalności, atmosferę tego jedynego dnia.
Sesja ślubna to czas zabawy i swobody, fotografie z sesji plenerowych są jedną z najpiękniejszych pamiątek do których często się powraca.

Zdjęcia z Chrztu Św., I Komunii Świętej także stanowią cenną pamiątkę dla każdej rodziny. W tym dniu wyraźnie czuje się podniosłość i odświętny nastrój. Zdjęcia z tych uroczystości zatrzymają wszystkie podniosłe i pełne wzruszeń chwile. Dla rodziców bezcenne, a oglądane po latach na pewno wywołają uśmiech na twarzach.
Z ogromną satysfakcją uwieczniamy na zdjęciach rocznice, jubileusze, małżeńskie gody. Urzekają nas ludzie, którzy przeżyli ze sobą 40,50 lat. Historie ich miłości, miłości dojrzałej, doświadczonej, pięknej. 18 urodziny to wyjątkowa chwila w życiu każdego młodego człowieka wkraczającego w dorosły świat. Zdjęcia z 18-stki uwieczni te wyjątkowe chwile.
Nasza oferta obejmuje także fotografię biznesową, zdjęcia katalogowe, reklamowe zdjęcia produktu. Wykonujemy zdjęcia wnętrz, budynków, architektury. Obsługujemy również imprezy firmowe- eventy, konferencje, imprezy promocyjne i integracyjne, bankiety, szkolenia.
Realizujemy reportaże fotograficzne z imprez masowych, kulturalnych i sportowych - festyny, koncerty, przedstawienia, wystawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.